Чоловіча джинсова сорочка Levi's® 85745 Western shirt /100% бавовна /доставлено з США L
2 899 ₴
- Готово к отправке
- Код: Levis_WesternDR(L)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Чоловіча джинсова сорочка Levi's® 85745-0002 темно-cинього коліру в стилі Western
Оригінальний товар Levi's® доставлений з США
Тканина: джинсова, щільність 6.75 унцій
100% бавовна
Пошито: Levi's® Bangladesh/India (для ринку США)
Колір: Dark Rinse (темно-синій індіго)
Стиль: Western (ковбойський)
Крій: класичний (Classic Fit)
Застібки: ґудзики - кнопки
Розміри сорочок - див. в таблиці нижче



Таблиця розмірів сорочок Levi's® (сантіметри)

|
Розмір (Міжнародний) |
M |
L |
XL |
XXL |
| Розмір (Україна) | 46/48 | 48/50 | 52 | 54 |
| Обхват грудей | 97-102 см | 104-109 см | 112-117 см | 119-125 см |
| Талія | 81-86 см | 89-94 см | 96.5-102 см | 104-109 см |
|
Пл (Ширина по плечах) |
48 см |
50 см |
52 см |
54 см |
| ПоГ (Ширина виробу/полуобхват грудей) |
54-55 см |
57 см |
59-60 см |
63-64 см |
| В (Обхват шиї / Ворот) | 38.5-40 см | 40-41.6 см | 42-43 см | 44-45 см |
|
Р1 (від основи шиї до плеча) |
16 см |
17 см |
17 см |
17 см |
| Р2 (від плечевого шва до низу манжети) |
67 см |
68 см |
70 см |
71 см |
| Дл (довжина виробу) | 76 см | 77 см | 80 см | 81 см |
Всі заміри зроблені вимірювачемй PRYM (Німеччина)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levi's |
| Страна производитель | Бангладеш |
| Вид изделия | Рубашка |
| Обхват шеи | 42 см |
| Обхват груди | 117 см |
| Обхват талии | 102 см |
| Тип покроя | Классическая |
| Тип рубашечного воротника | Классический |
| Фасон рукава | Длинный |
| Манжет рубашки | С двумя кнопками |
| Застежка | Кнопки |
| Тип ткани | Джинс |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Темно-синий |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина от горловины до низа изделия | 80 см |
| Ширина изделия | 60 см |
| Ширина плеч | 52 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XL |
| Карманы | Верхний |
| Состав | 100% cotton |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры мужских рубашек | L |
Информация для заказа
- Цена: 2 899 ₴













