Рубашка на подкладке из синтепона Wrangler® синегого цвета в клетку /Доставлено из США
2 398 ₴
- Готово к отправке
- Код: Quilted(Indigo)S(46)
Для прохолодної погоди. Одягається на гольф, джемпер, лонгслів
- Розмір: М (46, UA)
Розміри сорочки - див. в таблиці внизу



Офіційна розмірна сітка Wrangler® для чоловічого верхнього одягу:
| Розмір (міжнародний) | Розмір (Україна) | Обхват шиї (см) | Обхват грудей (см) |
| S | 46 | 36-37 см | 86-91.5 см |
| M | 48-50 | 38-39 см | 96.5-102 см |
| L | 52 | 41-42 см | 106-112 см |
| XL | 54-56 | 43-44 см | 117-122 см |
| 2XL | 58-60 | 45-46 см | 127-132 см |
Заміри фланелевих сорочок Wrangler® на підкладці (см)
|
Розмір (міжнародний) |
S |
M |
L |
XL |
XXL |
| Розмір (Україна) | 46 | 48/50 | 52 | 54/56 | 56/58 |
| А. Ширина плечей | 46 см | 48-50 см | 52 см | 54 см | 56 см |
| В. Ширина вироба (напівохват грудей) |
53-54 см |
56-57 см |
61-62 см |
65-66 см |
70-71 см |
| С. Довжина рукава (від плечового шва) |
61-62 см |
63-64 см |
64-65 см |
66-67 см |
67 см |
| D. Довжина виробу | 72-73 см | 74-75 см | 75-76 см | 77-78 см | 79 см |
Всі виміри зроблені вимірювальної стрічкою PRYM (Німеччина)

A. Ширина плечей. Вимірювання по лицьовій стороні виробу від початку плечового шва з лівого боку по прямій лінії до початку плечового шва з правого боку.
B. Ширина виробу (напівобхват грудей). Вимірювання проводяться по лицьовій стороні виробу, відступивши вниз від пахвової западини 1,5-2 див.
C. Довжина рукава (від плечового шва). Вимірювання проводяться по зовнішній стороні рукава від плечового шва до закінчення рукава.
D. Довжина виробу. Вимірювання проводяться на лицьовій стороні, від верхньої точки плеча до низу виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wrangler |
| Страна производитель | Бангладеш |
| Вид изделия | Рубашка |
| Размеры мужских рубашек | 37 |
| Обхват шеи | 37 см |
| Обхват груди | 91 см |
| Обхват талии | 76 см |
| Тип покроя | Свободная |
| Тип рубашечного воротника | Классический |
| Фасон рукава | Длинный |
| Манжет рубашки | С одной пуговицей |
| Тип ткани | Фланель |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Синий |
| Узоры и принты | Клетка |
| Длина от горловины до низа изделия | 72 см |
| Длина рукава изделия | 61 см |
| Ширина изделия | 54 см |
| Ширина плеч | 47 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | S |
| Карманы | Боковые, Верхний |
| Состав | 100% бавовна |
| Подкладка | синтепон |
- Цена: 2 398 ₴













