Чоловіча Сорочка фланелєва з капюшоном на підкладці Wrangler® / 100% бавовна / Доставлено із США L (52)
2 489 ₴
- Готово к отправке
- Код: Wrangler_QH(BW)L(52)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Чоловіча фланелєва сорочка-куртка Wrangler® на підкладці (синтепон) з капюшоном.
Зручна і тепла сорочка для прохолодної погоди прямого крою. Сезон: весна - осінь.
Оригінальний товар Wrangler® доставлений із США
Пошито: Wrangler® Бангладеш (для рынку США)
Верх: 100% бавовна-фланель
Підкладка: сінтепон (100% поліестер)
Капюшон: 54% бавовна / 46% поліестер
Капюшон: 54% бавовна / 46% поліестер
Рукава: утеплені сінтепоном
Кишені: 4 (2 нагрудні + 2 бокові для рук)
Бокові Кишені - утеплені сінтепоном
Колір: чорно-білий в клітинку
Таблицю розмірів - див. в самому низу (після фото)


Таблиця розмірів сорочок Wrangler® на підкладці (см)
|
Розмір (міжнародний) |
M |
L |
XL |
XXL |
| Розмір (Україна) | 48/50 | 52 | 54/56 | 56/58 |
| Ворот | 38-39.5 см | 41-42 см | 43-44 см | 45-47 |
| Пл. Ширина плечей | 48-50 см | 52 см | 54 см | 56- |
| ПоГ. Ширина виробу (полуобхват грудей) |
53-54 см |
59-60 см |
64-65 см |
70-71 см |
| Р2. Довжина рукава (від плечевого шва) |
65 см |
66-67 см |
67 см |
68 см |
| Дл. Довжина виробу | 76 см | 77 см | 77-78 см | 81 см |
Все заміри зроблені інструментом PRYM (Німеччина)

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wrangler |
| Страна производитель | Бангладеш |
| Вид изделия | Рубашка |
| Тип покроя | Свободная |
| Тип рубашечного воротника | Классический |
| Фасон рукава | Длинный |
| Манжет рубашки | С одной пуговицей |
| Застежка | Пуговицы |
| Тип ткани | Хлопок |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Серый |
| Узоры и принты | Клетка |
| Длина от горловины до низа изделия | 77 см |
| Длина рукава изделия | 67 см |
| Ширина изделия | 65 см |
| Ширина плеч | 54 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XL |
| Карманы | Боковые, Верхний |
| Подкладка | синтепон |
| Основные атрибуты | |
| Вид утеплителя | Синтепон |
| Количество карманов | 4 |
| Материал подкладки | Полиамид |
| Капюшон | Вшитый |
| Тип карманов | Прорезные |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры мужских рубашек | L (52) |
Информация для заказа
- Цена: 2 489 ₴













