Гаманець чоловічий коричневий шкіряний Tommy Hilfiger® горизонтальний 2-х складаний/Доставлено із США
Описание

Шкіряний темно-коричневий чоловічий гаманець Tommy Hilfiger® 31TL22X062-200, компактний, тонкий двох-складаний горизонтальний з логотипом Tommy Hilfiger®
Виробник: Tommy Hilfiger® (США)
Оригінальный товар Tommy Hilfiger® доставлений з США
Матеріал: натуральна шкіра (Genuine Leather)
Виробництво: Індія (Tommy Hilfiger® India)
Вміст: 6 банківських карток | відділення для готівкових купюр, квитків и т.п. / місце для ID-карти (водійське посвідчення / ID паспорт / техпаспорт-авто)
Розміри: (Довжина х Ширина x Товщина): 11 см х 8.5 см х 1 см
Форма: горизонтальний, двохскладаний
Подарункова упаковка (коробка з логотипом Tommy Hilfiger®)





Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tommy Hilfiger |
| Страна производитель | Индия |
| Тип | Бумажник двойного сложения |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Бычина |
| Цвет | Коричневый |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 6 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Количество отделений для документов | 2 |
| Отделка и украшения | Тиснение, Эмблема |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | круглогодично |
Информация для заказа
- Цена: 1 659 ₴













