Гаманець чоловічий Timberland® /чорна шкіра (100%)/горизонтальний 2-х складний компактний/доставлено із США
1 469 ₴
- Готово к отправке
- Код: Timberland2(Black_Cloudy)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание

Чоловічий компактний тонкий чорний шкіряний двохскладний гаманець Timberland® Passcase D01387/08 з натуральної шкіри (100%) в подарунковій коробці
Виробник: Timberland (США)
Оригінальний товар Timberland® доставлений з США
Матеріал: натуральна шкіра (Genuine Leather)
Виготовлено: Timberland® India
Вміст: 6 банківських карток / відділення для готівки, квитків і тп. / місце для 2 ID-карток (водійське посвідчення / ID паспорт / техпаспорт-авто) / 2 закритих віддлення
Розміри (Висота х Ширина x Товщина): 11 см х 9 см х 1 см
Форма: горизонтальний двохскладний компактний
Подарункова упаковка (коробка з логотипом Timberland®)



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Timberland |
| Страна производитель | Индия |
| Тип | Бумажник двойного сложения |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Мужской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Гладкая кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 6 |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Количество отделений для документов | 2 |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | круглогодично |
Информация для заказа
- Цена: 1 469 ₴













